Önce uçmayı,uçamazsanız koşmayı,koşamazsanız yürümeyi,yürüyemezseniz sürünmeyi deneyin. Nasıl yaparsanız yapın, mutlaka ilerleyin.
Martin Luther King

Tekstil Ürünleri

Ayrıntılar

Usar'a Hoşgeldiniz!

Sizin İçin Buradayız

Müşteri Memnuniyeti

Uzun vadeli müşteri-tedarikçi ilişkisi.

Sertifikalı Kaliteli Üretim

Oeko-Tex, BSCI ve ISO 2000 belgelerimizle sağlıklı ve kaliteli üretim.

Size Özel Tasarım

İstediğiniz tür kumaş,desen,baskı ve nakış tamamen size özel.

Hızlı ve Hesaplı Lojistik

Sorunsuz bir teslimat için güvenilir lojistik hizmeti.

Güçlü ve Tecrübeli Ekip

Alanında uzman, onlarca yıllık tecrübeli ekibimiz ile sorunsuz üretim.

Kolay İletişim

Hızlı ve anlayışlı temsilcilerimiz sayesinde zaman kaybetmezsiniz.

Bizi Facebook'ta Takip Edin!

Takip Et

Hakkımızda

Tekstil Dünyası ve Sosyo-Ökoloji Duyarlılığı Immanuel Kant'ın kategorik imperatifi hayatımızın ana temelinden biridir:tekstil ürünleride hayatımızın bir parçasıdır,aynı zamanda doğanın bize verdiği kaynakları doğru kullanmakta! Biz Usar Merchandising,tekstili seven bir ekip olarak 2000 yılından beri Avrupa'da tekstil yaşamında çözüm üretme ve etik değerlere uyarak boy gösteriyoruz.Uzun vadeli partnerlerle tekstil dünyasına yeni renkler katmayı 17 yıldan beri başardık.

Kobi niteliğindeki şirketimiz net vizyonuyla, dürüst, güvenilir ve çalışkan, iletişim seviyesi yüksek bir yapıya sahiptir. Kurumsal Moda (Corporate Fashion) hakkında derin bilgisiyle,özel moda tasarımlarında tedarikçi olarak ve de promosyon veya iş dünyası ürünlerimizde de yaratıcı bir çözüm ortağı niteliği taşımaktadır.

Image

Bizi Instagram'da Takip Edin!

Takip Et

Referanslarımızdan Özet

Prensiplerimiz

Dünya ticaretinde söz sahibi gelişmiş ülkeler üretmiş oldukları ürün ve sistem kalitesinin göstergesi olabilecek güvenirlilikte kalite sistem belgelerine ve sertifikalarına sahiptirler.Bu kapsamda firmamız ISO 2000 ve BSCI Kaliteli Yönetim Sistemi Belgesine sahiptir. Ürettiğimiz ürünlerin tedarikçi zincirine de özellikle belgelemeye önem vermekteyiz.

Zararlı madde testlerinin kapsadığı yasal olarak izin verilmeyen maddeler,Sağlık açısından risk teşkil ettiği bilinen (ancak yasal olarak düzenlenmemiş) kimyasallar,Sağlık önlemleri ile ilgili parametrelerle ilgili tüm kriterleri yerine getirerek kullandığımız tüm kumaşlarda Oeko-Tex Belgesini almıştır.

İletişim

Bizimle İletişime Geçin